فروش فیروزه کوبی
فروش صنایع دستی افق ماندگار

درباره ما بیشتر بدانید

صنایع دستی افق ماندگار فعالیت خود را در سال 1391 در اصفهان با تولید محصولات مینا شروع کرد. سپس فعالیت خود را گسترش داد و محصولات دیگری نظیر فیروزه کوبی و خاتم کاری و مس و پرداز و الماس تراش را تولید نمود .

صنایع دستی ایران پیام اور اعتقادات و روشهای زندگی و سلیقه های هرنسل به نسل دیگر رانشان می دهد . افق ماندگار سعی دارد این هنر را  با هدف حفظ و گسترش اثار هنری ایرانی و حفظ ارزش های اخلاقی و اشتغال زایی ادامه دهد. 

افق ماندگار از بهترین مواد برای تولید محصول خود استفاده می کند و در ظروف فیروزه سنگ نیشابور به کار برده شده است زیرا در حال حاضر فیروزه نیشابور بهترین نوع فیروزه است . هنرمندان افق ماندگار در تلاش هستند که با دقت بالا محصولی با کیفیت تولید کنند و با قیمتی کم در اختیار شما عزیزان قرار دهند . علت قیمت کم فروش بیشتر محصول می باشد .

از خصوصیات خوب افق ماندگار می توان به ارسال رایگان و پرداخت درب منزل و ارسال سریع سفارش و پشتیبانی 24ساعته  اشاره کرد . شما می توانید به صورت تکی یا عمده و حضوری یا غیر حضوری خرید کنید . با خرید از ما به زندگی خود روح بخشید.

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

1550
ارسال رایگان

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

2805500
کیلومتر طی شده

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

9656
فروشنده فعال
از اینکه موسسه ها و بانک های مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از همکاران ما

همکاری در فروش صنایع دستی

با فروشگاه ما به راحتی بفروشید

صنایع دستی افق ماندگار از شما در سراسر ایران دعوت به همکاری می نماید . بدان نیاز به سابقه شغلی و حرفه خاصی میتوانید پذیرای دعوت ما باشید .این دعوت را از دست ندهید.علاقه مندان به صنایع دستی مانند: فیروزه و خاتم و مینا و الماس تراش می توانند بدان نیاز به سرمایه در فروش صنایع دستی با ما همکاری داشته باشند . به این صورت که محصول تولیدی ما را با میزان سودی که برای خودتان در نظر دارید در هر کجا که هستید به فروش برسانید سپس ما محصول را ارسال می نماییم . در هر فروش میتوانید میزان سودی که برای خود درنظر گرفته بودید را بردارید .همکاری با شما باعث افتخار ماست. باهم بودن یک شروع است . باهم ماندن یک پیشرفت و کنار هم کار کردن موفقیت است.منتظر تماس شما هستیم.

shopping-store
از همه جا بفروشید

از همه جا بفروشید

timer
ارسال در کمترین زمان

وقت شما طلاست

ecommerce
معرفی محصولات شما

در دسترس باشید

delivery-truck
ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان

فروش ست محصولات الماس تراش